Archiv záznamů

8. června 2007
Stvořitel Avenie Wizardio odešel, aby se už nikdy nevrátil. Jeho svět upadl v zapomnění. Pak jsem přišel já, Avenio, abych dokončil práci, kterou Wizardio začal. Teď budu Avenii budovat já.

10. června 2007
Teď máte i vy, poutníci, možnost procházet Avenií, od sídel všech ras po Velké město. Pište prosím své dojmy z pobytu v Avenii do cestopisů, které jsem pro vás připravil.

12.června 2007
Je tu možnost putovat do Velkého města! Otevřela se první z dvanácti cest na rozcestí.

19.srpna 2007
Upravil jsem pár drobností a pokračuji v práci na Velkém Městě.

22.srpna 2007
Máte možnost navštívit Velké Město a v něm Knihovnu, Velehrad a Přístav. Pokud máte nějaké otázky ohledně jedné z této částí města napište je do cestopisů a já vám je zodpovím.

23.srpna 2007
Změnil jsem obrázek na rozcestí a pokročil ve výstavbě Velkého Města. Dále je tu anketa. Napište která je vaše nejoblíbenější rasa a na té budu pracovat jako na první.

25.srpna 2007
Z Avenie jsem odstranil lemouny a nahradil je mořským lidem. Dále jsem položil základy ke každé rase. Hlasujte v anketě, protože 3.září se rozhodne která z dalších cest na rozcestí se otevře.

2.září 2007
Trochu jsem si pohrál s CSS a vnitřně přeuspořádal stránky. Anketa se chýlí ke konci tak hlasujte!

3.září 2007
Anketa je u konce. Vybrali jste kočlověky, záhadnou a dosud neznámou rasu. Budu pracovat na tom, abych vám ji přiblížil. Dříve než budou Kočlověčí stromy dokončeny, vypíšu další anketu, abych zjistil, jak pokračovat. Napodruhé ji nechám proběhnout něco déle tak doufám že dostanu hodně hlasů a že to bude napínavé. Velké Město je skoro hotovo, schází jen Obchodní burza,

Kroniky > Archiv: Záznamy